Bijna!

Dit is de startdatum van Chateau Promenade

18 februari 2025 09:40 | amusement | Door Tessa Kok

© NTR
Goed nieuws voor fans van het satirische programma Promenade, want het nieuwe seizoen komt er snel aan. De NTR heeft vandaag de startdatum van de nieuwe reeks onthuld. En we hoeven niet zo lang meer te wachten!

Promenade

Het satirische programma Promenade keert na ruim drie jaar terug op de buis. De nieuwe reeks krijgt de naam Chateau Promenade en bestaat uit zes afleveringen. Bedenker en presentator Diederik Ebbinge maakt het seizoen op een gloednieuwe locatie. Niet meer in zijn studio, maar vanuit zijn Noord-Franse chateau.

''In Frankrijk ontvang ik zes weken lang drie vaste gasten in mijn prachtige chateau. Drie Nederlanders die ik beter wil leren kennen. Met heerlijk eten, goede gesprekken en natuurlijk af en toe een beetje ontspannen. Maar wat mijn gasten nog niet weten, en dat maakt Chateau Promenade -want zo heet het- zo uniek, is dat ze tijdens hun verblijf een spel gaan spelen, waarbij ze loodzware beproevingen moeten doorstaan. We gaan ook de diepte in, door middel van echt goede gesprekken'', aldus Ebbinge over het nieuwe seizoen.

Het programma Promenade was in 2019 voor het eerst op de buis te zien. In de show parodieerde Ebbinge samen met Henry van Loon, Ton Kas en Eva Crutzen de Nederlandse mediawereld. We gaan de vaste acteurs allemaal terugzien in het nieuwe seizoen.

Nieuw seizoen

Het nieuwe seizoen van Promenade wordt een mix van verschillende programma's. ''Een programma op het snijvlak van Casa di Beau en Villa Felderhof, met een knipoog naar Expeditie Robinson, Bed & Breakfast, Vandaag Inside, Heel Holland Bakt, Gort over de Grens, het Familiediner en The Soprano’s, maar is zeker ook schatplichtig aan iconische programma's als De Verraders, Het Verhaal van, Chansons!, Ik Vertrek, de Geknipte Gast, Boerderij Van Dorst, Moordspel en Wie is de Mol? "Maar dan zonder bondjes!”, aldus Diederik Ebbinge.

Diederik Ebbinge

Startdatum

Chateau Promenade is vanaf zondag 30 maart wekelijks om 21:10 uur te zien op NPO 3. Het programma is vanaf dan ook in zijn geheel te streamen op NPO Start.

Meer over