
RTL4 komt in mei met een nieuw seizoen van hun hitprogramma De Verraders en daar moesten natuurlijk weer een aantal BN'ers voor worden gestrikt, die samen met elkaar het spannende spel aangaan. Wie gaan we dit jaar zien? Lees snel verder.
In het meeslepende spel gaan iedere editie een aantal BN'ers de strijd met elkaar aan: 'Tussen hen verraders, die in het geheim proberen de getrouwen uit te schakelen en de felbegeerde zilverschat voor zichzelf te houden.'
Tijl Beckand
Net als in voorgaande seizoenen heeft Tijl Beckand weer de leiding over het kasteel van De Verraders, waarin niets is wat het lijkt. RTL belooft ons weer een spannend seizoen: 'Wie overleeft deze strijd vol misleiding en wie gaat er met de buit naar huis?'
BN'ers
Het team van De Verraders is de afgelopen tijd druk bezig geweest en heeft een diverse lijst aan BN'ers voor het programma weten te strikken. En dat zijn:
Annick Boer, Barry Paf, Christiaan Bauer, Churandy Martina, Dimeo Van der Horst, Duncan Tromp, Eric de Munck, Estelle Cruijff, Frederik Brom, Jan van Halst, Joost Dowib (Josylvio), Julia Heetman, Kim Feenstra, Lale Gül, Lidewij Welten, Omar Ahaddaf, Sanne Vogel, Shay Kreuger en Vinchenzo.
Wanneer te zien?
Het nieuwe seizoen van De Verraders is vanaf vrijdag 9 mei iedere week om 20:00 uur te zien op RTL4