'Sterren gezocht'

Paul de Leeuw: 'Ranking The Stars komt wederom terug'

26 maart 2025 13:20 | amusement | Door Bas van Thiel

© Screenshot YouTube

De terugkeer van Paul de Leeuw met zijn sterrenshow Ranking the Stars is RTL4 blijkbaar goed bevallen want de presentator mag wederom een nieuw seizoen op gaan nemen.

Ranking the Stars was begin dit jaar weer op tv te zien, na een afwezigheid van enkele jaren. Paul de Leeuw nam de presentatie weer over van Eddy Zoëy en hij bezorgde RTL er mooie kijkcijfers mee.

'We zijn de sterren aan het zoeken'

Fans kunnen zich dus weer gaan opmaken voor een nieuw seizoen, vol kibbelende BN'ers: 'Ze hebben het gevraagd en ik zei, ik vind het leuk', zo vertelde Paul de Leeuw woensdagochtend in De 538 Ochtendshow. De voorbereidingen lijken zelfs alweer in volle gang te zijn: 'We zijn nu de sterren aan het zoeken.'

Beluister het hele gesprek met Paul bij De 538 Ochtendshow hieronder. Na 5min00 gaat het over Ranking the Stars.

Wanneer te zien?

Het is nog niet bekend wanneer het nieuwe seizoen van Ranking the Stars precies op tv te zien zal zijn maar we houden je uiteraard op de hoogte.

Meer over