
Dolores Flores kijkt vast met opgeheven hoofd terug op de aflevering van Make Up Your Mind van zaterdagavond. Ze won de aflevering niet, maar krijgt met haar tweede plaats nog een kans in de second-chance show. Maar welke BN'er is dit? Wij zetten de hints en suggesties op een rijtje.
Strijden om een finaleplaats gaat deze queen zeker. Ze zal het op moeten nemen tegen Willemijn Windjes, Loretta Hijger en tegen het duo Shirley Bassie & Adriana Grande.
Lees hier meer over aflevering 4.
Dolores Flores in Make Up Your Mind
In de introtekst hoorden we dat het gaat om een spicy dame waar je tranen van in je ogen kunt krijgen. We zagen hoe de dragqueen een piñata molesteerde op het podium en hints naar het land Mexico. Het panel viel nog een spin op die verwerkt zat in haar kleding. Dragqueen ChelseaBoy was onder de indruk van Dolores Flores. Ze stelde dat deze queen zich bewust was van wat ze aan had en dat uitstraalde. Een kleurrijk persoon volgens haar. Toch vond queen Envy Peru dat Dolores in de gevarenzone zat na de eerste ronde en dat er een tandje bij moest.

Wie is Dolores Flores in Make Up Your Mind 2025?
Dat tandje erbij werd gedaan want ze werd tweede van de avond. Echt veel namen werden er niet genoemd door het panel. Edwin van der Sar kwam voorbij en ook Olga Commandeur en Louisa Janssen werden genoemd. Holly Mae Brood kwam vooral tot de conclusie dat ze niet goed is in het spel. Kijkers thuis daarentegen zijn vrij zeker van de identiteit van deze Dolores. Daar wordt de naam Dennis Weening heel vaak genoemd.
Absoluut Dennis. Die kaaklijn. De mol in Mexico #makeupyourmind
— Esther van der Wal (@estherwinkel) April 5, 2025
Dennis Weening, kan niet missen #makeupyourmind
— Marianne (@mauwss) April 5, 2025
Dennis Weenink was de Mol in Mexico #makeupyourmind
— PdeG (@PdeGdb) April 5, 2025
Dolores Flores : DF > Danny Froger? Dacht ik ook een beetje aan het gezicht te zien #makeupyourmind #rtl4
— ?Robert Kloek (@RobertKloek) April 5, 2025
Make Up Your Mind is sinds 15 maart 2025 elke zaterdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Terugkijken kan op Videoland.