Kijkcijfers maandag 17 februari 2025

De TV van gisteren: Hunted VIPS-kijkers raken niet uitgepraat over zieke Mart Hoogkamer

18 februari 2025 08:09 | kijkcijfers | Door Tessa Kok

© NPO Start / Hunted VIPS

Mart Hoogkamer en Chahid Charrak maken blunder na blunder in Hunted VIPS. Kijkers vragen zich al weken af wanneer de hunters Mart en Chahid eindelijk te pakken krijgen. Ook gisteren raakten de kijkers weer niet uitgepraat over het duo. Vooral Mart Hoogkamer houdt hen bezig.

Hunted VIPS

Gisteren was in Hunted VIPS te zien dat Mart Hoogkamer het zwaar had. Hij werd zelfs ziek van de stress en spanning die het programma met zich meebrengt. Hij besloot toch om zijn maatje Chahid niet alleen te laten en ervoor te gaan. Al duurde dat niet lang, want even later werden ze gepakt door de hunters. En daar zijn kijkers niet verbaasd over. Er keken maandag 922.000 mensen naar het programma.

Kopen of Slopen

In Kopen of Slopen stond maandag het samengestelde gezin van Esther en Faziel uit Almere centraal. Ze wonen met zeven personen in een rijtjeshuis, maar dat werd al snel te krap. Het koppel besloot op zoek te gaan naar een nieuw huis, al bleek dat niet zo makkelijk. Uiteindelijk werd hun laatste bod op een huis toch geaccepteerd en kon de verbouwing beginnen. Het stel was dolblij met het eindresultaat. Al hebben kijkers een andere mening over het verbouwde huis.

Vandaag Inside

Vandaag Inside wist maandagavond 1.004.000 kijkers te scoren. In de aflevering waren Valentijn Driessen en Bas Nijhuis te gast. De VI-heren en hun gasten bespraken de VAR, eredivisiewedstrijden van het afgelopen weekend en het kabinet. Het viel kijkers op dat de aflevering vooral over voetbal ging.

*De genoemde kijkcijfers zijn afkomstig van Tina Nijkamp, zij deelt dagelijks lineaire kijkcijferdata op haar Instagram-pagina @tinanijkamp.

Meer over