
Hoe is het voor een kind om op te groeien zonder vader of moeder, omdat deze in de gevangenis zit? In Nederland zijn er duizenden van zulke kinderen. Journalist Menen Seijkens gaat in de documentaireserie Brandmerk - Kind van een Gedetineerde met een aantal van hen in gesprek.
Brandmerk - Kind van een Gedetineerde
In de eerste aflevering het verhaal van Beau, die op tienjarige leeftijd zag hoe de politie zijn moeder arresteerde. Hij wist niet wat er aan de hand was en het duurde maanden voordat hij haar in de gevangenis kon opzoeken. Pas acht jaar later kwam Beaus moeder op vrije voeten.
Menen Seijkens
Seijkens begon als misdaadjournalist bij De Telegraaf en werd daarna verslaggever bij Opsporing Verzocht. Ze is nu een van de presentatoren van Stand van Nederland: Generatie Next, met misdaad als specialiteit.
Wanneer is Brandmerk - Kind van een Gedetineerde op televisie te zien?
Brandmerk - Kind van een Gedetineerde zie je op woensdag 19 februari 2025 vanaf 21:20 uur op NPO 3.