
Als er één presentator is met empathisch vermogen, dan is het Joris Linssen. Hello Goodbye, het programma over afscheid en hereniging op Schiphol, is hem dan ook op het lijf geschreven.
Joris Linssen
De man van het luisterend oor en de knuffel als die nodig is, heeft daarin veel geleerd van zijn oma. Dat vertelde hij aan magazine Springlevend024. Als tiener logeerde Joris vaak bij haar in Nijmegen, waar hij uitgedost als punker actie ging voeren. “Mijn oma was een huisvrouw in een bloemetjesjurk. Ik deed allemaal dingen die zij gek vond, maar daar had ze geen oordeel over. Dat oordeelloze heb ik van haar. Zij was een en al hartelijkheid en liefde.”
Vanavond hoort Joris onder meer het verhaal van een vader en diens zeventienjarige zoon die elkaar na zes jaar weer zien.
Wanneer is Hello Goodbye te zien op tv?
Hello Goodbye is elke vrijdagavond te zien om 21:05 uur op NPO2. Deze aflevering zie je op vrijdag 18 april 2025.