
Als kind zong Roxeanne Hazes thuis vaak samen met haar vader diens liedjes. Toen ze zelf optrad als zangeres, bracht ze zijn nummers ook ten gehore. Daarna kwam er echter een tijd waarin de presentatrice van Het Holland Huis het repertoire van haar pa beu was. “Elke keer als ik zijn muziek hoorde, vond ik dat ontzettend vervelend”, zo liet ze in het radioprogramma Nooit meer slapen weten.
André Hazes
Inmiddels is dat veranderd en kan ze de nummers van haar pa weer waarderen en ervan genieten. Roxeanne luistert tegenwoordig zelfs samen met haar zoontje Fender naar de liedjes van haar vader.
“Voor Fender is André de liedjesopa, die zoveel prachtige muziek heeft achtergelaten. Als ik hem af en toe iets laat horen, kan ik er zelf ook weer vol enthousiasme naar luisteren.”
Wanneer is Het Holland Huis op televisie te zien?
Het Holland Huis is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien op SBS6.