
De kersverse ouders Renee en Filipe beleven de spannendste dag uit hun leven. Dochter Robyn is pas vijf dagen oud en moet nu al een ingrijpende operatie ondergaan. Het meisje is geboren met een zeer zeldzame afwijking aan haar slokdarm, een aandoening waarmee ze niet kan leven.
Het Kinderziekenhuis
De zestienjarige Janke kijkt juist uit naar de operatie die haar in het Wilhelmina Kinderziekenhuis te wachten staat. Zij krijgt een pin in haar bovenbeen, die ervoor moet zorgen dat haar bovenbenen even lang worden.
Tot slot keert Boet uit het eerste seizoen terug in Het Kinderziekenhuis. Hij onderging toen een operatie waarbij zijn nek werd vastgezet. Dit was nodig, omdat hij moeilijk kon ademhalen. Na de operatie werd Boet wakker met een dwarslaesie. Hoe gaat het nu met hem?
Wanneer is Het Kinderziekenhuis te zien op tv?
Het Kinderziekenhuis is elke woensdagavond om 20:30 uur te zien op RTL4.