
Hans Klok is gewend anderen een rad voor de ogen te draaien, maar nu zijn de rollen omgedraaid. Samen met Frans Bauer kijkt hij in Het Leukste van 45 jaar Bananasplit naar een klassiek filmpje van zichzelf.
Hans Klok in Bananasplit
Hierin nodigt de Amerikaanse geheime dienst Klok uit in een chic Amsterdams hotel. De illusionist mag optreden voor de - toenmalige - president Obama… Tenminste, als hij door de strenge screening komt! Zijn eigen doopnamen Johannes Franciscus Catharinus blijken plots een tongbreker te zijn als hij die in het Engels moet spellen.
Vervolgens moet Klok met een badmuts vol elektroden (zogenaamd een leugendetector) uitleggen dat hij echt geen lid is van de Chinese Communistische Partij en dat zijn beste vriendin geen internationale drugsdealer is.
Wanneer is Het Leukste van 45 Jaar Bananasplit op televisie te zien?
Deze aflevering van Het Leukste van 45 Jaar Bananasplit is op zaterdag 5 april 2025 om 20:30 uur te zien op NPO 1.