
Liza: A Ttruly Terrific Absolutely True Story is precies de juiste titel voor het onderwerp van deze documentaire. Liza Minnelli’s leven is er namelijk een van glorieuze hoogtepunten en peilloze dieptepunten. Een schat aan archiefbeelden komt langs, aan elkaar gepraat door La Minnelli zelf.
Liza Minnelli
Ze oogt fragiel, maar beschikt over een scherp geheugen en een nog scherpere tong. Minnelli diept de ene na de andere anekdote op uit haar (showbizz)leven. Van haar getroebleerde relatie met moeder Judy Garland tot haar vier huwelijken en haar successen: Minnelli heeft zowel een Emmy, een Grammy, een Oscar als een Tony award gewonnen.
Verder is ze openhartig over haar verslaving aan pillen. “Ik zei destijds dat ik nog geen aspirientje nam. Dát heet nou ontkenning.”
Wanneer is Het Uur van de Wolf op televisie te zien?
Deze Het Uur van de Wolf-aflevering is op dinsdag 1 april 2025 om 22:40 uur te zien op NPO 2.