No way back vips

De BN'ers ontvangen berichten van het thuisfront in No Way Back VIPS

SBS 6 - zondag 23 februari om 20:29

© by.marj/Talpa
De bekende deelnemers krijgen in deze aflevering van No Way Back VIPS berichten van het thuisfront. Daarnaast staan ze tijdens hun tocht voor een laatste dilemma. De kandidaten krijgen het extra zwaar vanwege het noodweer dat voorspeld is.

De tocht door de rauwe wildernis van Roemenië duurt voor de bekende deelnemers inmiddels iets te lang. Gelukkig is het einde van hun route dan nu echt in zicht. Deze achtste aflevering staat volledig in het teken van de halve finale en de kandidaten hebben het zwaarder dan ooit tevoren. Gelukkig krijgen ze motivatie van het thuisfront wanneer ze berichten van hun naasten ontvangen.

Noodweer in aantocht

Daarnaast staan de overgebleven BN'ers van No Way Back VIPS voor het laatste dilemma, dat ze verder zal brengen in hun tocht. Dat wordt een pittige etappe, want er is noodweer voorspeld in het deel van Roemenië waar ze nu zijn. Onder leiding van ex-commando Ray Klaassens moeten ze door regen en wind om dichter bij de finish te komen. Wie trekt het tot het bittere einde?

Wanneer is No Way Back VIPS op televisie te zien?

No Way Back VIPS is op zondag 23 februari 2025 om 20:30 uur te zien op SBS6.

Meer over