
De terugkeer van Ranking the Stars was de afgelopen weken een kijkcijfersucces. De eerste aflevering trok zelfs met mensen die uitgesteld keken 1,6 miljoen kijkers. Vanavond ranken tien BN’ers zichzelf en anderen voor het laatst in dit seizoen, maar grote kans dat het programma komend seizoen terugkeert.
Lilian Marijnissen
Kritiek was er op de deelname van Lilian Marijnissen, ex-fractievoorzitter van de SP. Tv-columnisten vroegen zich af of het wel goed was voor haar imago om in het panel te gaan zitten, want je wordt voor schut gezet.
Marijnissen zelf haalt haar schouders erover op. “Robèrt van Beckhoven en Loretta Schrijver waren superlief. We hebben het ontzettend gezellig gehad, er hebben geloof ik een miljoen mensen naar gekeken”, zei ze in De Oranjewinter.
Wanneer is Ranking the Stars op televisie te zien?
De laatste aflevering van dit seizoen Ranking the Stars zie je op zondag 26 januari 2025 vanaf 21:15 uur op RTL 4.