
Frans Duijts & Monique Smit, Tania Kross, Trijntje Oosterhuis en Willemijn Verkaik zijn de zangers die acte de présence geven in Play That Song Again. Als bekend is Chantal Janzen de presentatrice van dienst.
80's herleven
Wat is de bedoeling in dit muziekprogramma? De artiesten krijgen een legendarisch nummer uit de jaren 80 toegewezen. Ze moeten het nummer met de bijbehorende iconische clip nadoen, maar wel in zijn originele vorm laten. Het idee is om de 80’s te laten herleven en het publiek te verrassen met een remake van de song in een eigen stijl. De artiest die de beste remake van het nummer heeft gemaakt wint.
Panel met Carlo Boszhard
Als gezegd is Chantal dus de presentatrice van deze eenmalige show en daarnaast is er ook een driekoppig panel bestaande uit Billy Dans, Marieke Elsinga en Carlo Boszhard.
De genoemde artiesten gaan met de volgende nummers aan de slag:
- Trijntje Oosterhuis - Borderline van Madonna
- Tania Kross - Rhythm Nation van Janet Jackson
- Frans Duijts & Monique Smit - Paradise By The Dashboard Light van Meatloaf
- Willemijn Verkaik - Girls Just Want To Have Fun van Cindy Lauper
Play That Song Again is eenmalig op zaterdag 3 mei om 20:00 uur te zien op RTL4.