Wow!

Ewout Genemans filmt op indrukwekkende locatie voor nieuwe reportage

3 februari 2025 13:08 | reality | Door Janine van Rooden

© William Rutten
Door het jaar heen is Ewout Genemans veel van huis om te filmen voor zijn reportageseries en ook dit keer heeft hij weer een spraakmakend onderwerp op een bijzondere locatie in het buitenland te pakken.

Er is nog geen minuut van uitgezonden, maar zijn volgers zijn nu al onder de indruk.

Ewout Genemans

De presentator en programmamaker heeft er heel wat bloed, zweet en tranen ingestoken om überhaupt toestemming te krijgen om een kijkje achter de deuren van deze locatie te mogen nemen. Het is hem gelukt om een dag lang mee te lopen in de strengst beveiligde gevangenis ter wereld. Dat is de CECOT in El Salvador waar 40.000 gevangenen onder permanent toezicht staan, zonder contact met de buitenwereld.

Eerste reacties

De reportage moet nog op televisie komen, maar Ewout deelt op Instagram al wel een reeks foto's van zijn bezoek aan de gevangenis. Hij kan rekenen op heel wat reacties van volgers die nu al onder de indruk zijn. "Wat ziet dat er intens heftig uit", schrijft Patrick Martens. "Wat maak jij mee zeg... heel bijzonder en ook heftig hoor", pent B&B Vol Liefde-Els. "Het is jullie gelukt! Heel benieuwd", laat agent Lieke Hester uit één van de Bureau-series weten. 

Wanneer is de reportage te zien op tv?

Wanneer deze reportage te zien is, is vooralsnog niet bekend. We houden je op de hoogte!

Meer over